Zümrüt Şaziye Tasarım Baskılarından oluşan nevresim takımlarımız ile çocuklarınız mışıl mışıl uyusun...

 

Çocuklarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünen Zümrüt Şaziye, tam da onlara uygun bir nevresim takımı ile yüzünüzü güldürür. Zümrüt Şaziye ve kelebekler baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim, %100 saf pamuklu kumaştan üretilir. Üzerinde bulunan kaliteli Zümrüt Şaziye ve rengarenk kelebek dijital baskısı, arka fonda bulunan yemyeşil çimenlerle oldukça kalitelidir.

 

Hayvan Sevgisi Küçük Yaşta Başlar

Zümrüt Şaziye ve kelebekler baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim, canlı renkleri ve desenleri ile çocuklarına hayvanların büyülü dünyasını öğretir. Hijyeninin sağlanması oldukça kolay olan ürün 30 derecede yıkanır. Herhangi bir ağartıcı kullanılmadığı takdirde zarar görmeden uzun süre yeni gibi kalır. Kanserojen herhangi bir madde üründe yer almaz. Tersten düşük ısıda kolaylıkla ütülenir.

 

Ürün Ölçüleri:

  • Nevresim: 100 x 150 cm
  • Çarşaf: 120 x 150 cm
  • Yastık Kılıfı (1 Adet): 35 x 45 cm

 

₺351,90 KDV Dahil

Fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı üretiminde aşınmaya dayanıklı kaliteli dijital baskı kullanılır.

Dekoratif veya günlük kullanıma uygundur. Özel kedi fotoğrafı baskısı, hem yastık hem de yorgan kılıfı üzerinde bulunur.

%100 pamuklu kumaştan üretilen fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı, sağlığa zararlı materyal içermez.

Çocuk boy takım ölçüleri nevresim için 100x150, çarşaf için 120x150, 1 adet yastık kılıfı içinse 35x45 santimetre şeklindedir.

Fotoğraf baskılı nevresim takımının desenleri, bakım şartları yerine getirildiğinde uzun yıllar dayanır. Uzun süre kullanabilmek için desenlerini içe gelecek şekilde ters çevrilerek yıkamanız gerekir.

Fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı, elde veya makinede 30 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Yıkanırken ağartıcı kullanılmaması gerekir.

₺351,90 KDV Dahil
1