Bodrum’da zorlu koşullarda yaşam mücadelesi verirken bana uzanan bir çift el sayesinde artık rahat ve güvenli bir hayatım var. Yalan Dünya dizisinde ve 118 18 reklam filminde oynayıp bir patistar bile oldum. Ancak sokaklarda hala birçok dostum yaşam mücadelesi verirken onlara yardımcı olmam gerektiğini düşündüm. Özel tasarım Bodrum baskılı kalp kulplu beyaz kupa modeli ile bu yardımı sağlamaya çalışıyorum.

Kalp kulplu kupa Zümrüt Şaziye’nin lisanslı bir üründür. Çift taraflı, kaliteli dijital baskısı uzun ömürlüdür. 1. kalite seramik ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen yapısı ile kullanımı sağlıklıdır. Beyaz kupa modeli oldukça hoş tasarımı ile en keyifli anlarınıza eşlik eder. Siz de sağlıklı yapısı ve özgün tasarımı ile dikkat çeken seramik kupa modelini tercih ederek yardıma ihtiyacı olan dostlarımız için katkıda bulunabilirsiniz.

 

₺74,61 KDV Dahil
₺82,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Tükendi

Severek kullanacağınız birbirinden farklı desende Zümrüt Şaziye kupaları ile içeceğiniz her kahve ve çay daha keyifli olacak.

₺45,00 KDV Dahil
₺82,90 KDV Dahil

 

Üçgen baskılı düz kulplu beyaz kupa, kahve ve kedi sevenler için ideal ürünler arasında yer alır. Beyaz kupa üzerinde üçgen ve kedi temasıyla tasarlanır. Kupa bardak veya dekoratif amaçlı kullanımlar için uygundur. Baskılı kupa bardak, konsept armağan olarak da tercih edilebilir.

Üçgen baskılı düz kulplu beyaz kupa üzerindeki çizimlerin dayanıklılığı için yüksek kalite dijital baskı uygulanır. Seramik kupa yapısı gereği sıcak ve soğuk içeceklerin muhafazası için uygundur. Sıcak içeceklerin taşınmasında ve içilmesinde kolaylık sağlayan kupa kulpu da bulunur. Baskılı kupa üzerindeki desenlerin uzun süre silinmemesi için düşük sıcaklıkta veya elde yıkanması, tel veya keçe gibi sert ürünlerin kullanımından kaçınılması gerekir.

 

₺71,91 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim

 

Zümrüt Şaziye lisanslı ürünü olan baskılı kupa bardak 1. kalite dijital baskıya sahiptir. Kupa elde yıkandığında dijital baskının ömrü daha uzun olur. Porselen kupa kanserojen olanlar dahil sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Bu sayede her yaştan aile üyeniz rahatlıkla kupa modelini kullanabilir.

Beyaz kupa özgün tasarımı ile içinizi ısıtır ve bu ürünün 350 ml bir iç hacmi vardır. Hem sade hem de şık dış tasarımı ile her zevkten bireyin beğenisini kazanır. Porselen bardak içerisinde içeceğiniz uzun süre sıcacık kalırken sokaklardaki patili dostlarım da daha mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşayabilir. En keyifli anlarınıza eşlik etmesi için baskılı kupa modelini tercih edebilirsiniz.

 

₺45,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
%44 İndirim
%44İndirim
Tükendi

Severek kullanacağınız birbirinden farklı desende Zümrüt Şaziye kupaları ile içeceğiniz her kahve ve çay daha keyifli olacak.

₺45,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil
Tükendi

Severek kullanacağınız birbirinden farklı desende Zümrüt Şaziye kupaları ile içeceğiniz her kahve ve çay daha keyifli olacak.

₺45,00 KDV Dahil
₺79,90 KDV Dahil

 

Her iki tarafında da 1. kalite dijital baskı bulunan beyaz kupa, uzun süre sahip olduğu deseni korur. Kupayı elde yıkadığınızda deseni daha uzun süre kalır. Sağlığa zararlı herhangi bir madde barındırmaz. Oldukça sevimli tasarımı ve sağlıklı yapısı ile keyifli bir şekilde içeceklerinizi tüketmenizi sağlayan kalp kulplu kupa, sokaklarda yardıma muhtaç olan patili canlar için destek sağlamanıza yardımcı olabilir.

Üçgen baskılı kalp kulplu beyaz kupa özel tasarım bir üründür. Bu özelliği nedeniyle sevdikleriniz için muhteşem bir hediye olabilir. Kupalar sık kullanılan eşyalar olduğundan sevdiklerinizin her kullanımda mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Hem kendinizi hem de sevdiklerinizi kalp kulplu özel tasarım kupa modeli ile ödüllendirebilirsiniz.

 

₺62,50 KDV Dahil
₺82,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

 

Bir Zümrüt Şaziye lisanslı ürünü olan Amiral Baskılı Kalp Kulplu Beyaz Kupa 1. kalite seramik malzemeden üretilmiştir. Ürün üzerinde bulunan dijital baskı 1. sınıftır. Baskının daha uzun ömürlü olması açısından elde yıkama yapmak tavsiye edilir. Kanserojen olanlar dahil sağlığa zararlı herhangi bir madde içermeyen kupa ile lezzetli bir şekilde içeceklerinizi tüketebilirsiniz.

Özel tasarımı ile dikkat çeken ve 350 ml iç hacmi olan bu ürün tamamen beyaz renklidir. Baskılı kupa ile sağlıklı bir şekilde içeceklerinizi tüketirken sokakta yaşayan bir dostumuzun daha iyi koşullarda yaşamasına destek olabilirsiniz. Amiral baskılı kırmızı kalp kulplu beyaz kupa sevdikleriniz için de oldukça hoş ve anlamlı bir hediye olarak tercih edilebilir.

 

₺62,50 KDV Dahil
₺82,90 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim

 

Zümrüt Şaziye lisanslı ürünü olan kırmızı renkli, baskılı kupa bardak 1. kalite porselenden üretilmiştir.

Porselen sıcak içecek tüketmek için en uygun malzemelerdendir. Ayrıca amiral baskılı kırmızı kalp kulplu beyaz kupa üzerinde bulunan 1. sınıf dijital baskı da oldukça uzun ömürlüdür. Daha uzun ömürlü olması için elde yıkama yapabilirsiniz.

Kanserojen olanlar dahil sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen sağlıklı bir yapısı vardır.

Böylelikle tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizi, sevdiklerinizle birlikte keyifli ve rahat bir şekilde içebilirsiniz.

350 ml bir iç hacmi olan bu ürünün içi kırmızı, dışı beyaz renklidir. Kırmızı baskılı kupa ile içecekleriniz kalbiniz kadar sıcak, patili dostlarımız da her zaman sağlıklı ve tok olsun.

 

₺60,00 KDV Dahil
₺82,90 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
1