Sokaklardan starlığa uzanan yolda, bir sokak patisi hikayesi. Hem hüzünlü hem eğlenceli hem de gerçek bir hikaye... 

 

 

Zümrüt Şaziye Bir Pati Hikayesi kitabı, sokak hayvanlarının yaşamlarını sürdürebilmek için karşı karşı kaldıkları binbir türlü zorlukla başa çıkmalarını anlatır. Yazın sıcağı, kışın soğuğu, açlık ve dış dünyada kalan hayvanların yalnız başına yaşam savaşı vermesini konu edinilir. Bununla birlikte yaşamımızdaki toplumsal zorluklara da değinen ilk kitap olmasıyla dikkatleri üzerine toplar.

Çocuklara Hayvan Sevgisini Aşılayan Kitap

Zümrüt Şaziye farklı ile okur ile buluşan kitap, çocukları için gelişimi destekleyen bir kitap talep eden ebeveynler için oldukça uygundur. Çocuk kitapları kategorisinde hayvan sevgisini derinden işleyen Zümrüt Şaziye Bir Pati Hikayesi, gerçek yaşam öyküsü ile onların kalbinde büyük bir yer edinir. Siz de bu kitabı tek tıkla satın alarak sokak hayvanlarına yapılan yardıma katkıda bulunabilirsiniz.

 

₺29,90

Kitabınızı keyifle okurken, birbirinden sevimli kitap ayraçlarımız size eşlik etsin.

 

Kediseverler için Miyavhaba tarafından tasarlanmış özel koleksiyon ürünüdür. Kitap ayracı Miyavhaba logo tasarımı çift taraflı baskıya sahiptir. Kitap okumayı seven kediseverler için konsept tasarımdır. Kitap ayracı, hoş tasarımı ve zevkinize uygun olarak üretilir. Kitap ayracı Miyavhaba logo ayracı ön yüzünde ise logo ve büyük puntolarla “Zümrüt Şaziye” yazar. Kitap ayracı diğer yüzünde “Sokaklardan starlığa uzanan bir pati hikayesi…” adlı slogan yer alır.  Edebiyata ilgi duyan ve sokak hayvanlarını destekleyen herkes için uygundur.

Kitap ayracı Miyavhaba logo farklı renk, resim tasarım alternatiflerine de sahiptir. Kitapsever ve hayvanseverleri aynı yerde buluşturan ürün, dikkat çekicidir. Kitap ayracı üzerinde yer alan Miyavhaba, bir Zümrüt Şaziye markasıdır.

₺2,99 KDV Dahil

Kediseverler için Miyavhaba sloganı ile tasarlanmış özel koleksiyon ürünüdür. Kitap ayracı Miyavhaba Fotoğraf tasarımı çift taraflı baskıya sahiptir. Kitap okumayı seven kediseverler için konsept tasarımdır. Kitap ayracı, hoş tasarımı ve zevkinize uygun olarak üretilir. Kitap ayracı Miyavhaba fotoğraf ayracı ön yüzünde ise logo ve büyük puntolarla “Zümrüt Şaziye” yazar. Kitap ayracı diğer yüzünde “Sokaklardan starlığa uzanan bir pati hikayesi…” adlı slogan yer alır.  Edebiyata ilgi duyan ve sokak hayvanlarını destekleyen herkes için uygundur.

Kitap ayracı Miyavhaba fotoğraf tasarımı farklı renk, resim tasarım alternatiflerine de sahiptir. Kitapsever ve hayvanseverleri aynı yerde buluşturan ürün, dikkat çekicidir. Kitap ayracı üzerinde yer alan Miyavhaba, bir Zümrüt Şaziye markasıdır.

₺2,99 KDV Dahil

Kediseverler için Zümrüt Şaziye tarafından tasarlanmış özel koleksiyon ürünüdür. Kitap ayracı Üçgen tasarımı çift taraflı baskıya sahiptir. Kitap okumayı seven kediseverler için konsept tasarımdır. Kitap ayracı, hoş tasarımı ve zevkinize uygun olarak üretilir. Kitap ayracının ön yüzünde web site adresi ve “Zümrüt Şaziye” yazar. Kitap ayracı diğer yüzünde yeşil renk hakimdir. Edebiyata ilgi duyan ve sokak hayvanlarını destekleyen herkes için uygundur.

Kitap ayracı Üçgen tasarım farklı renk, resim tasarım alternatiflerine de sahiptir. Kitapsever ve hayvanseverleri aynı yerde buluşturan ürün, dikkat çekicidir. Kitap ayracı üzerinde yer alan Üçgen tasarımda sokak hayvanlarından esinlenilmiştir.

₺2,99 KDV Dahil

Kadın Tişört, Bir Pati Hikayesi Kitabı ve Kitap Ayracından oluşan Miyavhaba etiketli ürün paketimiz, sepette anında %30 indirimli!!!

 

Miyavhaba etiketli ürün paketi, toplam 3 üründen oluşan set üründür. Hediyelik eşya ve kişisel kullanım için tasarlanmış bir ürün olarak ön plana çıkar. Ürün paketi içeriğinde birer adet olmak üzere kitap, baskılı ayraç ve uyumlu tişört bulunur.

Kombin hediyeler içeriğinde birbiriyle uyumlu Miyavhaba baskı deseni kullanılmıştır. Ürün paketi içerisindeki tişört beyaz renktedir ve genel kullanıma uygundur. Miyavhaba etiketli ürün paketi içerisinde Sevilay Demir tarafından kaleme alınan “Bir Pati Hikayesi” adlı kitap da yer alır. Kombin hediyeler kedi baskılı kitap ayracı ile tamamlanmıştır.

Miyavhaba kombin hediyeler içeriğindeki tişört etiketinde kullanma ve yıkama talimatı bulunmaktadır. Ürün paketi içeriği kanserojen madde içermez ve sağlığa zararlı materyallerden  arındırılmıştır.

₺71,95 KDV Dahil
₺102,79 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
1