Tükendi

Zümrüt Şaziye lisanslı ürünü olan Bisiklet Yaka Çift Surat Baskılı Uzun Kollu Beyaz Pamuklu Tshirt, %100 pamuktan üretilen kaliteli bir modeldir.

Sokak hayvanlarından ilham alınan kaliteli dijital baskısı ve kişiye rahat bir giyim sunması ile de sıkça tercih edilir.

Çokça sevilen tasarımlar arasında yer alan bu özgün modeli siz de satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Her vücut tipine uyum sağlayacak beden aralıkları ile siz de bu modelin sahibi olabilirsiniz.

Kullanma talimatına dikkat ederek bu tişört modelini uzun süre ilk günkü haliyle koruyabilirsiniz.

Rahat ve kullanılabilirliği yüksek olan ve tasarımı ile de minik dostları unutmayan bu tişört modelini siz de çevrenizdekilere tavsiye edebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil
₺81,90 KDV Dahil
Yeni Ürün

 

V Yaka Amiral Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt, Zümrüt Şaziye markasının takipçileriyle paylaştığı şık ve modern parçalardan bir tanesi. Zümrüt Şaziye, sokak hayvanların en sevimli hallerinden ilham alarak tasarımını görücüye çıkarıyor.

Estetik görünümü ile dikkatleri üzerine çeken bu tasarımın içeriğinde %100 pamuk materyaline yer veriyor. Kaliteli dijital baskı tekniği ile tişört üzerlerine şık ve sevimli hayvan dostların resimleri yer alıyor.

Amiral baskı tişörtü uzun yıllar deforme olmadan giyebilmek için kullanma talimatına azami özen göstermek gerekiyor.

Her yaşa ve zevke hitap eden bu orijinal tasarım, rahat bir giyim sunması ile de büyük ilgi gören parçalar arasındaki yerini koruyor.

Siz de herkes gibi bu tasarıma kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

₺69,90 KDV Dahil

 

Zümrüt Şaziye markasının üretimini gerçekleştirdiği V Yaka Üçgen Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt modelinde kaliteli ve %100 pamuk materyallerine yer veriyor.

Ürünün modern ve estetik yapısı, görenleri memnun etmeyi başarıyor. Sokak hayvanların en sevimli hallerini hayvanseveler ile paylaşan Zümrüt Şaziye, her daim minik dostların da ilgiye muhtaç olduklarını vurgulamayı amaçlıyor.

Tişört, tarz ve sevimli görünümünün yanı sıra pratik giyimi ile de beklentileri karşılıyor.

Ürünü tersten yıkayarak, hafif ısıda ütüleyerek, ağartıcı kullanmadan deforme olmasını önlemeniz mümkün oluyor.

Her yaşa ve bedene hitap eden V Yaka Üçgen Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt modelini sevdiklerinize güzel bir hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz.

Siz de şık bir görünüm için bu tasarımı satın alabilirsiniz.

 

₺69,90 KDV Dahil

Modern, estetik ve sevimli bir görünüme sahip olan V Yaka Çift Surat Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt, Zümrüt Şaziye markasının takipçilerinin beğenisine sunduğu orijinal ürünlerden bir tanesi.

Zümrüt Şaziye, sokak hayvanlarından ilham alarak onların sevimli hallerini hayvanseverler ile buluşturuyor.

Üstelik bu tasarımda %100 pamuk materyaline yer veriyor.

Dijital baskı tekniği ile minik dostların silüetinden esinlenerek görselliğin açığa çıkması hedefleniyor.

Kullanılabilirliği yüksek olan bu ürün, her yaştan kesime hitap edebiliyor.

Geniş beden ölçüleri ile de herkesin rahat bir giyim elde etmesine olanak tanıyor.

Siz de tek tıkla bu tasarıma sahip olabilir ya da dilediğiniz görselin özel olarak tişört üzerine bastırılmasını talep edebilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün

Zümrüt Şaziye markasının ürettiği V Yaka Miyavhaba Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt, %100 orijinal pamuktan üretiliyor.

Kaliteli ve şık bir görselliğe sahip olan bu tasarım, her an her yerde rahatça giyilebiliyor.

Her yaşa ve bedene hitap eden bu model, minik dijital baskıları ile de büyük beğeni topluyor.

Siz de sokak hayvanlardan ilham alınarak hazırlanan bu tasarımı sevdiklerinize hediye edebilir ve onlarında kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Benzersiz güzelliği ile göz dolduran bu tasarımı kendi zevkiniz doğrultusunda kolayca satın alabilirsiniz.

Üstelik kaliteli baskı tekniği ile görselliği ön plana çıkarılan bu ürünü elde yıkayarak dış bütünlüğünü koruyabilir ve sürekli olarak ilk günkü formunu muhafaza edebilirsiniz.

 

₺69,90 KDV Dahil

Alaaddin'in lambasından cin çıkıyorsa, sokak lambasından Zümrüt Şaziye çıkmasın mı:)

 

V yaka lamba baskı pamuklu beyaz kadın tişört Zümrüt Şaziye lisanslı ürünüdür. %100 pamuklu kumaştan üretilmiştir. Ters çevrilerek 30 derece ısıda yıkanabilir. Dilerseniz hafif ısıda tersten ütüleyebilirsiniz.

Kaliteli dijital baskıya sahip pamuklu kadın tişört S, M, L, XL beden seçeneklerine sahiptir.

V yaka lamba baskı pamuklu beyaz kadın tişört her zevke hitap eder ve kıyafet konusunda seçici olan kişilerin bile ilgisini çeker.

Pamuklu yapısı ile cildinizin her an rahat etmesini ve sağlıklı kalmasını sağlar. Dolayısıyla hassas bünyesi olan kişiler de rahatlıkla tercih edebilir.

V yaka tişört teninizde yumuşacık bir his bırakır. Bu ürünle aynı zamanda sokakta yaşayan patili dostlarımızın hayatı güzelleşir.

 

₺45,00 KDV Dahil
₺69,90 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
Tükendi

Bisiklet Yaka Amiral Baskılı Uzun Kollu Beyaz Pamuklu Tshirt, Zümrüt Şaziye markasının özel olarak dizayn ettiği özgün parçalardan bir tanesidir.

Modern ve estetik görünümü ile her yaşa ve zevke hitap eden formuyla takipçilerinin beğenisine sunulur.

Bu tişört modelinin üzerinde sokak hayvanlarının en sevimli hali dijital baskı tekniği ile resmedilir.

%100 pamuk materyalinden üretilen ve sağlıklı malzemelerin yer aldığı bu tasarımı güvenle sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kullanma talimatına dikkat ederek modeli uzun süre ilk günkü formu ile üzerinizde giyinebilmeniz mümkündür.

Geniş beden alternatifi ile birlikte her zevke hitap eden bir silüeti vardır. Siz de bu trend tasarıma hızlı ve kolay yoldan sahip olabilirsiniz.

₺45,00 KDV Dahil
₺81,90 KDV Dahil
Yeni Ürün

 

Rahat, şık ve bir o kadar da sevimli olan Bisiklet Yaka Sırt Detay Baskılı Uzun Kollu Beyaz Pamuklu Tshirt, yumuşak renk geçişleri ve kaliteli formu ile kullanıcılarına benzersiz bir giyim sunuyor.

%100 pamuk materyalinden üretilen bu tasarım, uzun kollu formuyla serin havalarda rahatça giyilebiliyor. Talimatlara uyulduğu takdirde deforme olmadan kullanımı mümkün oluyor. Kaliteli kumaş üzerine dijital baskı yapılarak tarz görünümünün açığa çıkması sağlanıyor.

Ürün, modern ve estetik görünümü ile minik dostlara olan hayranlıkları hep göz önünde tutuyor.

Siz de Zümrüt Şaziye markasının beğeniye çıkardığı özgün parçalardan satın alarak, minik dostlarımıza da bir jest yapabilirsiniz. Her an ve her yer rahat ve kullanışlı olan bu parçayı sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

 

₺81,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Zümrüt Şaziye markasının beğeniye sunduğu V Yaka Hareli Baskı Pamuklu Beyaz Kadın Tshirt, şık ve kaliteli tişört modelleri arasında yer alır.

Göz alıcı güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan bu tasarım, %100 pamuk materyalinden meydana gelir.

Diğer tişört modellerinde olduğu gibi bu üründe de dijital baskı tekniği kullanılır. Bu modelde resmedilen sokak hayvanlarının en sevimli hallerinin kişi üzerinde farkındalık oluşturması hedeflenir.

Yumuşak renk geçişleri ile şık bir görselliğe bürünen bu tasarımda rahat bir giyim sizi bekler. Kullanma talimatlarına uyarak uzun süren bir giyim imkanı elde edebilirsiniz.

Siz de sevdiklerinize bu güzel ve anlamlı tişört modelini hediye edebilir ve minik dostlara olan hayranlığınızı her yerde gösterebilirsiniz.

₺69,90 KDV Dahil

Kadın Tişört, Bir Pati Hikayesi Kitabı ve Kitap Ayracından oluşan Miyavhaba etiketli ürün paketimiz, sepette anında %30 indirimli!!!

 

Miyavhaba etiketli ürün paketi, toplam 3 üründen oluşan set üründür. Hediyelik eşya ve kişisel kullanım için tasarlanmış bir ürün olarak ön plana çıkar. Ürün paketi içeriğinde birer adet olmak üzere kitap, baskılı ayraç ve uyumlu tişört bulunur.

Kombin hediyeler içeriğinde birbiriyle uyumlu Miyavhaba baskı deseni kullanılmıştır. Ürün paketi içerisindeki tişört beyaz renktedir ve genel kullanıma uygundur. Miyavhaba etiketli ürün paketi içerisinde Sevilay Demir tarafından kaleme alınan “Bir Pati Hikayesi” adlı kitap da yer alır. Kombin hediyeler kedi baskılı kitap ayracı ile tamamlanmıştır.

Miyavhaba kombin hediyeler içeriğindeki tişört etiketinde kullanma ve yıkama talimatı bulunmaktadır. Ürün paketi içeriği kanserojen madde içermez ve sağlığa zararlı materyallerden  arındırılmıştır.

₺71,95 KDV Dahil
₺102,79 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
1