Amiral baskılı çift kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı, Zümrüt Şaziye’nin son derece şık ve kaliteli tasarımlarından birisi olma özelliği gösterir.

Rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunan bu tasarımlar, odanızın aurasını saniyeler içerisinde değiştirmeye aday olan parçalardan biridir.

Bu özel tasarım, %100 pamuklu materyallerinden üretilir ve ürün içeriğinde kanserojen malzemelere yer verilmez.

Bu bakımdan sağlıklı bir kullanım fırsatı sunar.

Model, 200x220 cm nevresim, 230x260 cm çarşaf ve 50x20 cm boyutunda 2 adet yastık kılıfı olarak paketlenir ve sizlerin beğenisine sunulur.

Siz de minik hayvan dostlarından ilham alınarak üretilen nevresim takımına kolayca sahip olabilirsiniz.

Kullanma talimatlarına uyarak ürünü deforme olmadan da uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz mümkündür.

 

₺1.100,00 KDV Dahil
Tükendi
Zümrüt Şaziye Tasarım Baskılarından oluşan nevresim takımlarımız ile hem mükemmel bir uykunun keyfini çıkartın.
₺575,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo

Zümrüt Şaziye Tasarım Baskılarından oluşan nevresim takımlarımız ile çocuklarınız mışıl mışıl uyusun...

 

Çocuklarınızın sağlığını en az sizin kadar düşünen Zümrüt Şaziye, tam da onlara uygun bir nevresim takımı ile yüzünüzü güldürür. Zümrüt Şaziye ve kelebekler baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim, %100 saf pamuklu kumaştan üretilir. Üzerinde bulunan kaliteli Zümrüt Şaziye ve rengarenk kelebek dijital baskısı, arka fonda bulunan yemyeşil çimenlerle oldukça kalitelidir.

 

Hayvan Sevgisi Küçük Yaşta Başlar

Zümrüt Şaziye ve kelebekler baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim, canlı renkleri ve desenleri ile çocuklarına hayvanların büyülü dünyasını öğretir. Hijyeninin sağlanması oldukça kolay olan ürün 30 derecede yıkanır. Herhangi bir ağartıcı kullanılmadığı takdirde zarar görmeden uzun süre yeni gibi kalır. Kanserojen herhangi bir madde üründe yer almaz. Tersten düşük ısıda kolaylıkla ütülenir.

 

Ürün Ölçüleri:

  • Nevresim: 100 x 150 cm
  • Çarşaf: 120 x 150 cm
  • Yastık Kılıfı (1 Adet): 35 x 45 cm

 

₺351,90 KDV Dahil

Fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı üretiminde aşınmaya dayanıklı kaliteli dijital baskı kullanılır.

Dekoratif veya günlük kullanıma uygundur. Özel kedi fotoğrafı baskısı, hem yastık hem de yorgan kılıfı üzerinde bulunur.

%100 pamuklu kumaştan üretilen fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı, sağlığa zararlı materyal içermez.

Çocuk boy takım ölçüleri nevresim için 100x150, çarşaf için 120x150, 1 adet yastık kılıfı içinse 35x45 santimetre şeklindedir.

Fotoğraf baskılı nevresim takımının desenleri, bakım şartları yerine getirildiğinde uzun yıllar dayanır. Uzun süre kullanabilmek için desenlerini içe gelecek şekilde ters çevrilerek yıkamanız gerekir.

Fotoğraf baskılı çocuk boy beyaz pamuklu nevresim takımı, elde veya makinede 30 derece sıcaklıkta yıkanabilir. Yıkanırken ağartıcı kullanılmaması gerekir.

₺351,90 KDV Dahil
Tükendi

Özel tasarım baskılı çift kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı, Zümrüt Şaziye’nin son derece şık ve kaliteli tasarımlarından birisi olma özelliği gösterir.

Rahat ve sağlıklı bir uyku deneyimi sunan bu tasarımlar, odanızın enerjisini saniyeler içerisinde değiştirmeye aday olan parçalardan biridir.

Bu tasarım, %100 pamuklu materyallerinden üretilir ve ürün içeriğinde kanserojen malzemelere yer verilmez.

Bu bakımdan sağlıklı bir kullanım fırsatı sunar.

Model, 200x220 cm nevresim, 230x260 cm çarşaf ve 50x20 cm boyutunda 2 adet yastık kılıfı olarak paketlenir ve sizlerin beğenisine sunulur.

Siz de minik hayvan dostlarından ilham alınarak üretilen nevresim takımına kolayca sahip olabilirsiniz.

Kullanma talimatlarına uyarak ürünü deforme olmadan da uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz mümkündür.

₺999,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Tükendi

Zümrüt Şaziye lisanslı ürünü olan nevresim takımı %100 pamuklu kumaştan üretilir.

Kara kalem baskılı çift kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı, patili dostunuzun sevgi dolu bakışlarından ilham alınarak oluşturulmuştur.

Sağlığa hiçbir zararı olmayan ve kanserojen madde içermeyen yapısıyla hem size hem de patili dostunuza güven dolu bir uyku vadeder.

Nevresim takımı 200x220 cm ölçülerinde ve kara kalem baskılıdır. Çarşaf ölçüleri ise 230x260 cm olarak yatağınıza tam uyum sağlar. Yastık kılıfı 2 adet ve 50x70 cm’dir.

Patili dostunuza sarılarak uyurmuş gibi hissetmeniz için tasarlanır.

Nevresim takımını ters çevirerek 30 derecede yıkama yaparsanız uzun zaman kullanmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz hafif ısıda ve tersten ütüleyebilirsiniz.

₺999,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo

Özel tasarım Zümrüdüanka serisi tek kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı, kaliteli bir dijital baskıya sahiptir.

Günlük kullanıma da uygun materyalden üretilmiş 3 parçalı nevresim setidir.

%100 pamuklu kumaştan üretilen tek kişilik set nevresim takımı, insan sağlığına zararlı her türlü materyalden arındırılmıştır.

Baskılı Zümrüdüanka serisi tek kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı ölçüleri; nevresim için 160x220 cm, çarşaf için 160x240 cm ve 1 adet yastık kılıfı için 50x70 cm şeklindedir.

Özel tasarım baskılı nevresim takımının uzun yıllar kullanılabilmesi için ağartıcı kullanılmamalıdır.

Zümrüdüanka serisi tek kişilik beyaz pamuklu nevresim takımı elde veya makinede ters çevrilerek 30 derece sıcaklıkta yıkanabilir, düşük dereceli ütüleme yapılabilir.

₺345,50 KDV Dahil
₺575,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
1